Sivas Belediye Başkan Hilmi Bilgin “Cumhurbaşkanımız Müjdelerle Geldi”

Sivas Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin sektör buluşmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Elektrikçiler, Elektronikçiler ve Bilgisayarcılar Esnaf Odası mensupları ile bir araya gelen Bilgin, “Esnaf kardeşlerimizin geleceğe güvenle bakabilmesi adına onları destekleyen proje ve hizmetlerimize hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programa Başkan Bilgin’in yanı sıra; AK Parti İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil ve Oda başkanı Sadi Aytak ile çok sayıda esnaf katıldı.

Programda konuşan Elektrikçiler, Elektronikçiler ve Bilgisayarcılar Esnaf Odası Başkanı Sadi Aytak, “Makamlar ve mevkiler gelip geçicidir. Mühim olan bir hoş seda bırakmaktır. Bizler görevde olduğunuz müddet içerisinde sizlere ne zaman bir durumu arz etsek, işte bugünkü gibi hiçbir zaman bizleri yalnız bırakmayıp her zaman yanımızda oldunuz” ifadesini kullandı.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ise “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan misafirimizdi. Yine Sivas olarak her zaman olduğu gibi muhteşem bir mitingle Sayın Cumhurbaşkanımızı ağırladık. Katılımınızdan dolayı sizlerin şahsında tüm hemşerilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız da her zaman olduğu gibi yine eli dolu dolu geldi. Sivas için önemli olan projelerin en kısa zamanda hayata geçeceğini açıkladı. Hem Kuzey Çevre Yolu’nun hem de 4 Eylül Sanayi Sitesi giriş katlı kavşağının inşallah en kısa zamanda programa alınarak yapılacağını dün müjdeledi. Ben bir kez daha tüm hemşerilerimiz adına Sayın cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Bilgin, “Hizmet ve eser siyasetinin en güzel örneklerini ülkemize milletimize ve şehrimize kazandıran bir siyasi kadronun temsilcileri olarak bir kez daha sizlerin huzurundayız. Dile kolay tam 22 yıldır Cumhurbaşkanımızın Liderliğinde bu şehrin her sokağına, ülkenin her bir karış toprağına hizmet etmenin onurunu, gururunu, mutluluğunu yaşıyoruz. Beş yıl boyunca Belediye Başkanı olarak bu şehrin çözülemez denilen her sorunu çözmenin gönül rahatlığıyla sizlerin huzurundayız. El atılamayan her soruna el atıp, çözüm odaklı bir anlayışla çözmenin iç huzuruyla sizlerin karşısındayız. 5 yıl önce milletimize vermiş olduğumuz her sözü yerine getirmenin gönül rahatlığı ile huzurunuzdayız. Böyle olduğu için de bugün çarşıda, pazarda, sanayide, kahvede, kıraathanede milletimizle biriz beraberiz. Eksikliklerimiz yok mu? Yapamadıklarımız yok mu? Var. Eksiklikleri tamamlamak, yapamadıklarımızın daha iyisini yapmak adına bir kez daha yola revan olduk. 5 yıl boyunca esnafımızla her zaman iç içe olduk. Ben değil biz anlayışını ortaya koyduk. Ortak aklı ve istişareyi esas aldık. Az laf çok iş anlayışı ile birlikte kendi adımıza konuşacak yollar, köprüler, alt geçitler, üst geçitler, parklar ve bahçelere kadar birçok alanda iş yaptık ama en az onlar kadar önemli olan gönüllere gidecek köprüleri de ihmal etmedik. Gönüller kazanmanın hayır dualarda olmanın amacında olduk. İnşallah 1 Nisan’da milletimizin duası ve desteğiyle bir önceki seçimde aldığımız %49 buçuk oy oranın çok çok üzerinde bir destekle birlikte kara sevdamız Sivas’a hizmet yarışımız devam edecek. Merkezi hükumetten Sayın Cumhurbaşkanımızdan alacağımız güç ve destekle yeni dönemdeki vizyon projelerimizi, Sivas’a dair hayalimizi, Sivaslıların layık olduğu projeleri, birer birer hayata geçirmek adına inşallah hız kesmeden yola devam diyeceğiz” şeklinde konuştu.

Programın sonunda hizmetlerinden dolayı Elektrikçiler, Elektronikçiler ve Bilgisayarcılar Esnaf Odası Başkanı Sadi Aytak tarafından Başkan Bilgin’e teşekkür plaketi takdim edildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x